Zostań sponsorem

Pobierz ofertę

Szanowni Państwo,

sport jest uniwersalnym i dynamicznym nośnikiem informacji. Sport to ogromne emocje oraz wiele pozytywnych skojarzeń, które zgodnie z zasadą transferu znaczeń, dają się przenieść na markę sponsora. Kibice to szeroka rzesza konsumentów, którą mimo wewnętrznego zróżnicowania, łączy miłość do sportu. Może stać się to platformą komunikacji z potencjalnymi konsumentami oraz prostą i skuteczną drogą do pozyskania ich jako swoich klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych sponsorów, przygotowaliśmy ofertę współpracy przy rozwoju największego tego typu obiektu sportowego w naszym kraju.

Biathlon to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina olimpijska, która przynosi Polsce jedne z najlepszych wyników na arenie międzynarodowej w sportach zimowych. Nierozerwalnie kojarzy się z pojęciem sukcesu i to na dodatek sukcesu najwyższego i światowego formatu. Idąc tym ciosem podjęliśmy się organizacji Mistrzostw Europy w biathlonie mając na uwadze promocję naszego kraju i miasta Dusznik-Zdroju, rozwój ośrodka Duszniki Arena, promocję marek Państwa firmy, a co za tym idzie, najważniejszą inwestycję w młode pokolenie biathlonistów.

Niniejsza prezentacja pokazuje możliwe formy budowania wizerunku państwa firmy w oparciu o współpracę z naszym miastem Duszniki-Zdrój i Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Staraliśmy się przedstawić najważniejsze korzyści, jakie Państwa firma może odnieść dzięki zaangażowaniu w sponsorowanie obiektu Duszniki Arena

Powrót

Polecamy